Reklama na auto

reklama na samochód

Oklejanie samochodów - reklama

Mobilne reklamy na auto to skuteczna promocja każdego biznesu. Ogromna ilość potencjalnych odbiorców pozwala budować rozpoznawalność firmy. Wykonujemy okleiny reklamowe w dowolnych rozmiarach, kolorach i kształtach na samochody osobowe każdego typu oraz pojazdy dostawcze.

Reklama na auto to bardzo skuteczny rodzaj promocji. Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu tego typu nośników reklamowych.

Wybierz profesjonalną usługę, bo warto!


Zadzwoń: 600 620 150!

Wykonamy projekt reklamy na Twój samochód!

projekt reklamy na samochodzie

Dobry projekt to skuteczna reklama!

Chcesz okleić swój samochód, ale nie masz projektu? Nasze studio graficzne oferuje szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku to klucz do sukcesu Państwa reklamy na samochodzie. Przygotowujemy projekty graficzne wszelkiego rodzaju, od prostych napisów na samochodzie po skomplikowane grafiki na całym aucie.


Zapytaj o darmową wycenę!

Gwarancja jakości i odpowiedzialność za realizację!

Oklejenie reklamowe samochodu za pomocą folii wylewanej Oracal 3951RA+, zabezpieczoną laminatem. Trwałość 7 lat.

Oklejenie samochodu za pomocą polimerowej folii ploterowej Oracal 551 High Performance. Trwałość 7 lat.


Reklama na samochód - stwórz unikalny projekt na swoje auto firmowe!

Przy klejeniu gotowych już reklam na pojazdach, aplikujemy folię po całości lub też na poszczególne części samochodów, dzięki czemu auta będą wyróżniały się na ulicy. Nasz park maszynowy to wysokiej klasy sprzęt poligraficzny, który umożliwia nam realizację każdego zamówienia w najnowszej technologii. Na zlecenie tworzymy projekty graficzne i wizualizacje, które następnie przygotowujemy do druku, cięcia ploterowego i laminowania. Korzystamy z ploterów solwentowych ROLAND RF-640 i ROLAND XF 640 oraz plotera tnącego SummaCut D120. Realizujemy indywidualne projekty, co oznacza, że możemy stworzyć naklejki odzwierciedlające w pełni własne preferencje kontrahentów.

Przed przystąpieniem do oklejania folią, karoseria samochodu zostaje w każdym przypadku dokładnie przygotowana do aplikacji folii, następnie z dbałością o każdy szczegół kleimy folie według przygotowanego dla Klienta projektu. W stosunku do innego rodzaju promocji reklama na samochodzie jest długotrwała, ponieważ aplikacje utrzymują się ponad 5 lat, co w znacznym stopniu obniża generowanie kosztów na promocję. Najwyższej jakości materiały, jakie stosuje nasza firma, pozwalają na zachowanie wszystkich właściwości grafiki przez długi czas, bez obawy o zmianę barwy, czy zniekształcenia, przez co korzystanie z reklam możliwe jest przed długi czas, przy jednorazowej inwestycji. Reklama na samochodzie jest w pełni bezpieczna, nie niszczy powierzchni lakieru i nie powoduje zmiany jego właściwości, więc oklejanie w żadnym stopniu nie oddziałuje na stan samochodu.

Zwiększ rozpoznawalność firmy - umieść logo na samochodzie!

Jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność firmy, to logo na karoserii jest jednym z podstawowych działań, które należy wykonać. Logo na karoserii aut to świetny znak rozpoznawczy każdej firmy. To skuteczna reklama zewnętrzna w ciekawej formie. Oklejony samochód, dane kontaktowe i inne treści odnoszące się do reklamowanej firmy zwrócą uwagę nie tylko kierowców. Możemy zagwarantować wykonanie usługi oklejenia pojazdów szybko, tanio i profesjonalnie. Wykwalifikowany personel zajmie się samochodem z należytą starannością, a efekt końcowy realizacji z pewnością Państwa zaskoczy. Do oklejania używamy jedynie sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, aby poziom naszych usług był zawsze bardzo wysoki.

Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę i realizacje! Reklama na samochodach to same korzyści!

Reklama na samochodzie to również jedna z najbardziej popularnych w ogóle i najchętniej wybierana forma zewnętrznych nośników reklamowych. To łatwy sposób na zdobycie nowych klientów, zwiększenia rozpoznawalności marki, czy dotarcia do nowych rynków bez zbędnego obciążania budżetu. Mobilność reklamy na aucie to bez wątpienia jej największy atut!

One Way Vision

Obszar oszklony w pojazdach jest bardzo często zaniedbaną powierzchnią reklamową. Dzięki folii One Way Vision można to zmienić. Dotrzyj do większej ilości klientów już dziś przy pomocy swojego samochodu!

Poza walorami estetycznymi, zastosowanie folii One Way Vision na szyby chroni wnętrze pojazdu przed spojrzeniami ciekawskich.

Zalety posiadania reklamy na samochodzie:

Skorzystaj z naszej oferty na oklejanie aut i promuj swoją firmę! Wykonamy projekt reklamy na Twój samochód! Zawsze mamy na celu zadowolenie klienta. Nie wahaj się i wykonaj oklejenie swojego auta reklamą mobilną w Studio CB. Działamy w Warszawie i okolicach. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600 620 150

Studio CB - reklama na samochodzie Warszawa