Przyciemnianie szyb samochodowych Warszawa

przyciemnianie szyb

Profesjonalne przyciemnianie szyb

Zapraszamy do naszego studia na profesjonalne i legalne przyciemnianie szyb samochodowych!

Materiały używane przez naszą firmę są najwyższej jakości. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, przez co dobrane folie przyczynią się do uzyskania pożądanego efektu przyciemniania.

W Studio CB przyciemniamy szyby metodą bezinwazyjną, co oznacza, że nie ma potrzeby demontażu szyby i innych elementów samochodu, takich jak m.in. boczki drzwi. Dzięki temu proces przyciemniania szyb samochodowych jest szybszy i w pełni bezpieczny dla samochodu. Wykonaliśmy już tysiące zleceń, co sprawia, że w Warszawie ciężko o lepszych specjalistów. Przekonaj się sam i wybierz usługi nasze usługi!

Zapytaj o darmową wycenę!

Komfort, Dyskrecja, Elegancja

Przyciemniane szyb to szereg korzyści dla właściciela pojazdu:

  • nadają designerski wygląd,
  • chronią samochód przed promieniami UV,
  • minimalizują ryzyko wyblaknięcia i przebarwienia tapicerki,
  • poprawiają wydajność klimatyzacji,
  • ciekawe faktury i kolory oraz różny stopień przepuszczalności światła,
  • szkło pokryte folią staje się szkłem bezodłamkowym,
  • chronią wnętrze przed wzrokiem ciekawskich.

Przyciemnianie szyb - cena 2023

Koszt przyciemniania szyb samochodowych różni się w zależności od marki samochodu i zakresu prac. Przyciemnianie szyb w najpopularniejszym wariancie (przyciemnianie szyb bocznych i tylnej) to zazwyczaj koszt od 450 do 650 złotych netto. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego w naszej firmie nie obowiązuje sztywny cennik przyciemniania szyb.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty i uzyskania indywidualnej bezpłatnej wyceny usługi!

+48 600 620 150

Przyciemniamy szybko i tanio

Wiemy, jak cenny jest dla naszych Klientów czas. Z tego powodu, oddając pojazd w nasze ręce, nie musisz obawiać się, że zostaniesz pozbawiony możliwości przemieszczania na więcej niż na kilka godzin.

Dzięki fachowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu naszych pracowników możesz wykonać legalne przyciemnianie szyb. Przed przystąpieniem do przyciemniania nasz zespół doradzi jaki stopień przyciemnienia folii najlepiej użyć do danego samochodu. Precyzyjnie dobranie współczynnika przepuszczalności zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkowania samochodu.

Dzięki nam nie musisz obawiać się kontroli drogowych. Wykonywana przez nas usługa jest w pełni zgodna z przepisami prawa. Po wykonanym przyciemnianiu szyb otrzymają Państwo certyfikat uwierzytelniony przez Instytut Szkła i Ceramiki, który gwarantuje jakość wykonanej usługi i użycie folii najwyższej klasy.

Wejdź na naszą stronę w pełni poświęconą usłudze przyciemnianie szyb.

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę:

Bezpłatna wycena
Zobacz całą galerię!


Przyciemnianie szyb Warszawa

Przyciemnione szyby to nie tylko prywatność i świetny wygląd. Oklejanie szyb folią sprawia, że są one bardziej bezpieczne dla pasażerów w przypadku ich stłuczenia, ponieważ zatrzymuje ona odłamki stłuczonego szkła. Tylne czy boczne szyby samochodowe są zdecydowanie mniej wytrzymałe niż przednia szyba, która zbudowana jest z trzech warstw: dwóch szklanych i jednej z tworzywa sztucznego.

Folia to także większa ochrona przed promieniami UV w słoneczne dni, dzięki czemu wnętrze naszego samochodu będzie lepiej chronione. Niewątpliwą zaletą przyciemniania szyb samochodowych jest większa prywatność — zdecydowanie trudniej zobaczyć, co lub kto znajduje się w środku auta na tylnej kanapie.

Wybierając usługi naszej firmy, możesz mieć pewność, że folia będzie nałożona profesjonalnie, a my dajemy dożywotnią gwarancję na nasze usługi. Wybierz doświadczenie firmy, która okleiła szyby tysięcy samochodów!

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty i uzyskania indywidualnej bezpłatnej wyceny usługi!

przyciemnianie szyb