Zmiana koloru - oklejanie auta folią Warszawa

oklejanie samochodu folią Warszawa

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe oklejanie folią samochodów osobowych i dostawczych. Ogromny wybór folii gwarantuje, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Nasze Studio w Warszawie odmieni Twój samochód. Postaw na jakość i doświadczenie!

Oklejanie samochodów Warszawa

Zmiana koloru auta polega na oklejeniu karoserii specjalną folią. Nasza firma współpracuje wyłącznie z dystrybutorami produktów najlepszych marek: 3M, Hexis , MacTac, Avery i Oracal. Na rynku jest ogromny wybór kolorów i rodzajów folii. Folie samochodowe występują w różnych wariantach: matowe, perłowe, metaliczne, połysk i folie typu Carbon Fibre. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej aplikacji oraz gwarantujemy kompleksową obsługę: od pomysłu, poprzez wykonanie projektu, aż po oklejenie auta folią.

Zapytaj o darmową wycenę!

Profesjonalne oklejanie samochodów

Oklejenie samochodu folią to bezinwazyjna zmiana koloru auta, co czyni ją doskonałą alternatywą dla lakierów fabrycznych. Dodatkowym atutem jest ochrona karoserii przed działaniem czynników zewnętrznych. Aplikacja może zostać usunięta w każdym momencie, nie pozostawiając przy tym śladów na lakierze, dlatego oklejanie samochodów jest coraz bardziej popularne. Sprawdź nas, oferujemy oklejanie folią w Warszawie przy ulicy Wysockiego 40. Mamy najlepsze ceny!

Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę:
600 620 150!

Oklejanie folią Warszawa - Cennik

Koszt zmiany koloru samochodu jest ustalany indywidualnie. Cena zmiany koloru auta zaczyna się od 7000 zł netto. Całkowita cena zależna jest od wielkości samochodu, preferencji Klienta, koloru i rodzaju folii.

Oklejanie auta - Nasze realizacje

BMW serii 8 Gran Coupé oklejony folią 3M Stain Dark Grey

Car wrapping Škoda Enyaq — Zmiana koloru za pomocą folii 3M Gloss Sky Blue

Tesla model 3 — zmiana koloru folią Inozetek Mamba Green Metallic

Kia Stinger oklejona wyjątkowym kolorem z palety 3M seria 2080-GP278 Gloss Flip Deep Space


Zobacz całą galerię!