Korekta lakieru Warszawa

Auto detailing Warszawa - renowacja lakieru

Lakier z biegiem czasu traci swój oryginalny blask, a po dłuższym okresie eksploatacji powstają liczne zarysowania oraz hologramy. Często dochodzi też do zmatowienia lakieru, a wszystko spowodowane jest ciągłym oddziaływaniem na niego przez otoczenie. Studio CB przychodzi z pomocą!

Wykorzystując naszą wiedzę i umiejętności oraz profesjonalny sprzęt, jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

Zapytaj o darmową wycenę!

Renowacja lakieru samochodowego

Lakier samochodowy narażony jest na negatywne działanie czynników zewnętrznych, zarysowania na myjniach automatycznych, działanie soli drogowej i innych. W naszym studiu możesz wykonać pełną korektę lakieru samochodowego, co pozwoli przywrócić mu dawny blask i wydobyć głębie koloru.

Proces renowacji lakieru to nie tylko polerowanie lakieru samochodowego, lecz wieloetapowy proces, który wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia. Pełna renowacja lakieru w Studio CB przeprowadzamy przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych preparatów.

Korekta lakieru krok po kroku

  1. Wieloetapowe mycie całego nadwozia
  2. Czyszczenie felg
  3. Glinkowanie karoserii
  4. Korekta lakieru, polerowanie lakieru w zależności od stanu i efektu, jaki ma być osiągnięty
  5. Przygotowanie lakieru pod aplikację wosku
  6. Zabezpieczenie lakieru woskiem
Zapytaj o darmową wycenę!
korekta lakieru
Zobacz galerię


Jedno i wieloetapowa korekta lakieru

Oferujemy usługę korekty lakieru, która obejmuje jeden lub więcej etapów. Jednoetapowa korekta polega na polerowaniu samochodu i usunięciu drobnych zarysowań, osadów i innych niewielkich defektów. Jednoetapowa renowacja lakieru kończy się poprzez zabezpieczenie powłoki lakierniczej przy użyciu wosku wysokiej jakości.

Wieloetapowa korekta lakieru ma na celu usunięcie wszystkich defektów powłoki. Obejmuje szereg działań mających na celu usuwanie rys czy wżerów, które wymagają większego nakładu pracy. Każde auto polerowane jest w celu uzyskania możliwie jak największego połysku. Wieloetapową renowację lakieru wykańcza się poprzez aplikację wosku lub powłoki ceramicznej czy folii ochronnej PPF.

Specjaliści od odświeżania lakieru

W dzisiejszych czasach powłoka lakiernicza samochodu narażona jest na liczne zarysowania, uszkodzenia mechaniczne czy odpryski. Działanie czynników atmosferycznych, sól drogowa czy mycie na myjniach automatycznych może w dużym stopniu wpłynąć na szybsze niszczenie się pojazdu, powstawanie licznych mikrozarysowań czy hologramów na lakierze. Jak samodzielnie sprawdzić stan lakieru? Wystarczy spojrzeć na niego, patrząc pod słońce, aby ujawniły się wszelkie niedoskonałości.

Agresywna chemia? Nie w Studio CB! Na każdym etapie prac: mycia i dokładnego czyszczenia, polerowania lakierów, czy zabezpieczania samochodu korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych preparatów, które nie mają negatywnego wpływu na powłokę lakierniczą. Już teraz skontaktuj się z nami i umów się na profesjonalną usługę korekty lakieru!

Odświeżenie i nadanie połysku powłoce lakierniczej sprawi, że Twój samochód zyska drugie życie! Sprawdź także nasze inne usługi, takie jak detailing wnętrza, gdzie dbamy o tapicerkę, elementy gumowe i plastikowe wewnątrz Twojego samochodu. Aby odpowiednio zabezpieczyć lakier, polecamy nasze profesjonalne powłoki ceramiczne lub oklejenie samochodu folią PPF, dzięki czemu powierzchnia pojazdu będzie bardziej odporna na działania czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy!