Detailing wnętrza - czyszczenie samochodu

czyszczenie auta warszawa

Samochody stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Używamy ich załatwiając codzienne sprawy, jadąc do pracy czy podróżując. Dla wielu osób są one miejscem pracy lub po prostu pasją czy hobby. Warto więc oprócz dbania o stan techniczny pojazdu, zadbać również o wnętrze auta, aby czuć się w nim dobrze i komfortowo.

Jako firma detailingowa oferujemy kompleksową pielęgnację wnętrza Twojego samochodu.

Zapytaj o darmową wycenę!

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu

Środek auta bardzo mocno narażony jest na różnego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia. Przetarcia tapicerki, plamy, brudne i porysowane plastiki w znaczący sposób obniżają komfort podróżowania oraz mogą przyczynić się w przyszłości do spadku wartości samochodu.

Studio CB w Warszawie to profesjonalna firma detailingowa, która oferuje kompleksowe sprzątanie wnętrza Twojego samochodu. Jako doświadczony zespół przykładamy dużą wagę do detali i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.

Auto detailing wnętrza - Etapy

  • Pranie tapicerki samochodowej materiałowej/czyszczenie tapicerki skórzanej
  • Bonetowanie/pranie podsufitki
  • Odkurzanie wnętrza samochodu
  • Mycie szyb
  • Kompleksowe czyszczenie dywaników, progów oraz podłogi
  • Mycie i konserwacja plastikowych/skórzanych elementów deski rozdzielczej i boczków drzwi
  • Czyszczenie/pranie bagażnika
  • Ozonowanie

Czyszczenie wnętrza auta w naszej myjni odbywa się tylko i wyłącznie z wykorzystaniem sprawdzonych i profesjonalnych kosmetyków takich firm jak: ColourLock, Poorboy’s Wordl czy ADBL. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się najwyższą jakością.

detailing wnętrza

Cennik

Detailing wnętrza od 400 zł
Czyszczenie skór od 200 zł
Czyszczenie + impregnacja skór od 350 zł
Pranie tapicerki od 200 zł
Powłoka ceramiczna na skóry od 300 zł

Wszystkie ceny na stronie są cenami netto.

Oddaj swoje auto w ręce profesjonalistów!


Zobacz galerięCzyszczenie tapicerki samochodowej

Tapicerka często jest najtrudniejszym do wyczyszczenia elementem wnętrza samochodu. Jest to też powierzchnia najbardziej narażona na różne zabrudzenia i uszkodzenia, zwłaszcza jeśli w samochodzie często podróżują dzieci. Zamiast tracić czas i energię na próbowanie domowych sposobów usuwania plam, warto przekazać ten problem w ręce fachowców.

Zapytaj o darmową wycenę!

Studio CB w profesjonalny sposób wyczyści poplamioną i zniszczoną tapicerkę. Wykorzystując sprawdzone preparaty i odpowiedni sprzęt skutecznie usuniemy trudne zabrudzenia czy zaschnięte plamy z tapicerki materiałowej.

Również tapicerka skórzana wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby nie traciła swojego wyglądu. W naszej myjni przeprowadzamy dokładne czyszczenie tapicerek skórzanych wraz z odpowiednią impregnacją. Zabiegi te zabezpieczą tapicerkę przed poplamieniem i pękaniem oraz przywrócą utracony kolor.

Ile kosztuje czyszczenie wnętrza auta?

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu składa się z kilku etapów, dlatego cena czyszczenia jest zależna od zakresu usług wybranych przez klienta, od poziomu zabrudzeń, a także od rodzaju tapicerki.

Ceny za detailing wnętrza w naszym studiu zaczynają się od 400 złotych, natomiast czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej to koszt koło 200-400 złotych. W celu poznania cen poszczególnych usług zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Kompleksowe mycie auta

Oprócz profesjonalnego czyszczenia wnętrza auta, nasza myjnia ręczna oferuje kompleksowe mycie zewnętrzne. W naszej myjni SPA dokładnie usuniemy wszystkie zabrudzenia z nadwozia, felg, progów i nadkoli. W ofercie znajduje się również fachowe polerowanie i woskowanie lakieru oraz nakładanie powłok ceramicznych.

Wnętrze samochodu to miejsce, w którym chcemy czuć się dobrze i komfortowo, dlatego warto o nie zadbać. Skorzystanie z usług detailigu pozwoli skutecznie usunąć zabrudzenia, kurz oraz zarysowania czy drobne uszkodzenia z wnętrza samochodu. Nasi doświadczeni pracownicy zrobią wszystko, aby przywrócić środek Twojego samochodu do niemal idealnego stanu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi ofertami fachowej pielęgnacji samochodów. Odwiedź nasze studio w Warszawie i oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów.