Oklejanie Flot Samochodowych

oklejanie floty

Oklejanie samochodów firmowych

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy wyspecjalizowani w oklejaniu flot samochodowych. Szybko i sprawnie przeprowadzamy naszych Klientów przez kolejne etapy realizacji: od opracowania indywidualnego projektu graficznego, następnie odpowiednie przygotowanie samochodu każdego typu i końcowy etap aplikacji foli na pojeździe.

Nasza oferta jest ukierunkowana na obsługę dużych oraz małych i średnich flot samochodowych. Nasza siedziba jest przygotowana do oklejenia aut na miejscu, wykonujemy pracę w siedzibie Klienta, oraz świadczymy usługi "door to door".

Zapytaj o darmową wycenę!

Mamy doświadczenie w oklejaniu flot największych firm i korporacji! Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty, dzięki czemu Twoja flota niezależnie od wielkości, może szybko zyskać nowy wygląd. Kampania reklamowa na auta to strzał w dziesiątkę dla Twojej firmy! Taka reklama to gwarancja rozpoznawalności i prestiżu.

Oklejanie samochodów to skuteczny sposób na reklamowanie swojej firmy. Pojazdy z wizualnie atrakcyjnymi grafikami przyciągają uwagę i pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów, a oklejenie w firmowych kolorach i z firmowym logo wprowadza jednolity wizerunek, który zapada w pamięci każdego, kto zobaczy oklejone pojazdy

W naszym studiu można okleić praktycznie każdy samochód firmowy. Najczęściej oklejane są samochody dostawcze, busy oraz samochody osobowe. Możliwe jest także oklejenie większych pojazdów.

Zaufali nam m.in.:

  • Less Mess Storage
  • 4Mobility Carsharing
  • EcoCar
  • Mytaxi
  • iTaxi
  • Portico Project Management
  • Fleet Partners
  • EatMe
  • Tombud

Dołącz do grona zadowolonych klientów naszego studia! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty: +48 600 620 150

Profesjonalne oklejanie floty samochodowej

Oklejanie samochodów to dobry sposób na szybką zmianę koloru auta, a także doskonała forma reklamy. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie oklejania samochodów firmowych każdego rodzaju. Oferujemy profesjonalne oklejenie Twojej floty folią najwyższej jakości, dzięki czemu zyskujesz skuteczny nośnik reklamy na długi czas. Treści reklamowe umieszczamy niemal na każdym rodzaju elementów pojazdów, tak więc grafika może być umieszczona dokładnie na tej powierzchni, która odpowiada najbardziej obranej przez Ciebie strategii reklamowej.

W naszej firmie stosujemy jedynie profesjonalne narzędzia i rodzaje folii, aby reklama była najwyższej jakości i utrzymywała się na pojazdach w niezmiennym stanie przez wiele lat. Nasze usługi to gwarancja perfekcyjnie zrealizowanego zlecenia. Umieszczając reklamę na flocie swoich pojazdów, masz szansę dotrzeć w łatwy sposób do ogromnej ilości potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną wycenę!

Bezpłatna wycena
Zobacz całą galerię!