Nasza oferta

profesjonalna korekta lakieru, auto detailing Warszawa
Korekta lakieru

Zadbamy o lakier Twojego samochodu i przywrócimy mu fabrycznyblask

nakładanie powłok ceramicznych na reflektory
Powłoki ceramiczne

Dodatkowa ochrona lakieru dzięki zabezpieczeniu za pomocą powłok ceramicznych

detailing wnętrza samochodu
Detailing wnętrza

Przywrócimy świeżość i czystość w Twoim samochodzie

mycie samochodu z użyciem profesjonalnych detergentów i kosmetyków samochodowych
Myjnia SPA

Wieloetapowy proces mycia sprawi, że Twoje auto znów będzie czyste i lśniące.

zabezpieczanie lakieru folią PPF
Zabezpieczanie lakieru

Przeźroczysta folia ochronna skutecznie zabezpieczy powłokę lakierniczą Twojego samochodu przed odpyskami i zarysowaniami

Specjaliści od auto detailingu w Warszawie

Studio CB w swojej szerokiej ofercie posiada usługi car detailingu, dzięki którym przywrócisz swojemu samochodowi dawny blask! Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który poprawia walory estetyczne i zabezpiecza samochód na długi czas. Auto detailing to świetny wybór dla Twojego samochodu! Sprawdź szczegóły naszej oferty i efekty wykonanych usług.

Auto detailing Warszawa - ochronna folia PPF

Czym jest car detailing?

Car detailing to rozbudowany proces dokładnego czyszczenia, renowacji i zabezpieczania całego lub poszczególnych elementów pojazdu od zewnątrz, a także od wewnątrz. Auto detailing może dotyczyć zarówno nowych jak i używanych samochodów. Do niedawna w świadomości Polaków panowało przekonanie, że usługi tego typu przeznaczone są dla nowych i drogich pojazdów, co nie ma pokrycia w rzeczywistości. W ostatnich latach wielu posiadaczy starszych samochodów przekonuje się, że auto detailing, czyli profesjonalne zabiegi kosmetyczne pozwalają tchnąć nowe życie w ich ulubiony pojazd, tym samym poprawić jego estetykę. W Studio CB zajmujemy się także starszymi egzemplarzami, którym przywracamy dawny wygląd i kompleksowo poddajemy je konserwacji i zabezpieczamy, aby świetne efekty utrzymywały się jak najdłużej. Sprzedając samochód, koniecznie zadbajmy o to, aby prezentował się on idealnie! Na pewno pomoże to w sprzedaży i pozytywnie wpłynie na decyzję potencjalnego nowego właściciela.

W naszej ofercie znajdziesz usługi, takie jak: renowacja lakieru, zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną lub folią ochronną, polerowanie samochodu, przyciemnianie szyb, detailing wnętrza, dokładne mycie Twojego auta i wiele innych! W naszym auto SPA pracują doświadczeni specjaliści, którzy korzystają wyłącznie z najlepszych środków do pielęgnacji samochodów od sprawdzonych i uznanych producentów. Auto detailing w naszym salonie to gwarancja jakości i długotrwałego efektu!

Auto Detailing zewnętrzny

W naszej ofercie znajduje się wiele usług związanych z renowacją i zabezpieczeniem zewnętrznych elementów pojazdu. Studio CB - auto detailing Warszawa zapewnia usługi profesjonalnej pielęgnacji samochodów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Satysfakcja klienta jest dla nas bardzo ważna, dlatego car detailing w naszym wykonaniu skupia się nawet na najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu auto jest zadbane i odświeżone.

Stosujemy profesjonalne powłoki ochronne, których zadaniem jest zabezpieczenie lakieru m.in. przed czynnikami atmosferycznymi. Odpowiadamy na potrzeby klientów i gwarantujemy skuteczną ochronę lakieru dzięki zastosowaniu produktów Gtechniq, CleanCar i Gyeon. Jako jedni z nielicznych w Warszawie posiadamy akredytacje na instalowanie profesjonalnych powłok ochronnych CleanCar Coatings!

Zajmujemy się także odświeżaniem wyglądu i zabezpieczaniem felg aluminiowych i stalowych. Na nasze felgi ciągle działa brud, sól drogowa czy pył z klocków hamulcowych, który osadza się na nich i psuje wygląd naszego samochodu. Warto więc zadbać o ochronę i wygląd felg auta, i poddawać je renowacji.

Jedną z podstawowych czynności, które mają na celu poprawić wygląd auta, jest korekta lakieru. Jest to wieloetapowy proces, który ma na celu przywrócić powłoce lakierniczej dawny blask. Renowacja lakieru pozwala na usunięcie wszelkich drobnych oraz większych rys czy odprysków. Lata ciągłej eksploatacji, oddziaływanie soli drogowej, opady atmosferyczne czy promieniowanie UV potrafi doprowadzić do uszkodzenia i zmatowienia lakieru. Specjaliści od auto detailingu ze Studia CB Warszawa sprawią, że lakier Twojego samochodu będzie wyglądał jak świeżo po wyjechaniu z fabryki bez konieczności lakierowania pojazdu!

Korektę lakieru rozpoczynamy od wieloetapowego mycia całego pojazdu i felg. Następnie wykonujemy glinkowanie karoserii i rozpoczynamy polerowanie samochodu, aby usunąć zarysowania. Intensywność polerowania uzależniona jest od obecnego stanu powłoki i efektu, który chcemy osiągnąć. Do ochrony lakieru używamy specjalnego wosku, który pozwala przywrócić utracony blask i głębię koloru.

Auto detailing Warszawa - renowacja lakieru

Powłoka ceramiczna

Studio CB - auto detailing Warszawa w swojej ofercie posiada popularną w ostatnim czasie usługę zabezpieczenia samochodu, jaką jest ceramiczna powłoka ochronna. Powłoka ceramiczna jest doskonałym sposobem na ochronę lakieru oraz innych elementów (np. reflektorów). Dzięki powłoce tego typu lakier samochodu staje się bardziej odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych, kwaśne deszcze, mikrozarysowania, a także zabrudzenia. Nie jest to wbrew pozorom prosty zabieg, lecz efekty widoczne są już na pierwszy rzut oka!

Alternatywnym sposobem zabezpieczania lakieru jest folia ochronna PPF. Auto detailing w Studio CB - auto detailing Warszawa to gwarancja najwyższej jakości usług. Nasze powłoki ceramiczne objęte są gwarancją od 12 miesięcy do nawet 6 lat.

Folia ochronna

Powłoki ceramiczne to nie jedyna forma zabezpieczenia lakieru w samochodzie. Dużą popularnością cieszy się także przezroczysta folia, która skutecznie chroni lakier. Folia PPF jest dobrym rozwiązaniem, jeśli niewielkie zarysowania i uszkodzenia mechaniczne spędzają nam sen z powiek. Nowoczesne folie, które stosujemy, posiadają właściwości samoregeneracji pod wpływem ciepła — bez potrzeby polerowania samochodu! Jest to obecnie bardzo popularna usługa, którą wybiera wielu klientów. Pomaga zminimalizować przetarcia i przebarwienia karoserii auta. Chcesz wiedzieć, czy warto zabezpieczyć swój samochód folią PPF? Zapoznaj się z artykułem na naszym blogu: Folia ochronna na samochód – ile kosztuje i czy faktycznie działa?

Auto detailing Warszawa — skorzystaj z naszych usług i zabezpiecz swój samochód

Chcesz pozbyć się zabrudzeń i zabezpieczyć swój samochód przed czynnikami zewnętrznymi tak, aby świetnie wyglądał przez długi czas? Auto detailing w Studio CB to coś dla Ciebie! Korzystając z dobrej jakości środków zabezpieczających do kosmetyki samochodowej i profesjonalnych produktów, jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się Twoim pojazdem w Warszawie. Odkurzanie, czyszczenie kokpitu, mycie szyb, skórzanej tapicerki, czyszczenie karoserii czy zabezpieczenie lakieru auta folią PPF, czy za pomocą powłoki ceramicznej — nasz salon auto detailingu posiada ogromne doświadczenie w konserwacji i regeneracji samochodów wewnątrz i z zewnątrz. Car detailing to nasza specjalność i pasja.

Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usług! Postaw na jakość i profesjonalizm wybierając auto detailing w Studio CB!